Güncel

Celestyal Cruises yeni gemisi Experience ile Mart 2021 rotasını açıkladı

Celestyal Cruises yeni gemisi Experience ile Mart 2021 rotasını açıkladı

Kruvaziyer sektöründen güzel haberler var.  Celestyal Cruises, Haziran’da filosuna kattığı yeni gemisi Experience ile   Mart 2021’de seferlerine başlayacağını açıkladı. Celestyal Cruises CEO’su Chris Theophilides, hepimiz için zorlu bir sezonu geride bırakıyoruz. Bununla birlikte, cruise seyahatinin geleceği konusunda son derece iyimseriz.” dedi.

Celestyal Experience ilk tur programı 3 Kıta için 6 Mart’ta ilk seferine çıkacak; sezonun ilerleyen günlerinde ise Idyllic ve Iconic Ege turlarını gerçekleştirecek. 166’sı balkonlu, 789 kabine sahip 1800 yolcu kapasiteli Celestyal Experience donanımlı süitleri, konforlu kabinleri, panoramik talassoterapi SPA merkezi, sağlıklı yemek seçenekleriyle misafirlerini ağırlayacak. Experience Kuşadası ve İstanbul çıkışlı turlarıyla, Türkiye’den de yolcu alarak Ege Denizi’nde adaları gezdirecek

Celestyal Experience adını alan amiral geminin 2021 sezon programı da belli oldu. Celestyal Experience, Celestyal Cruises bayrağı altındaki ilk turunu 6 Mart 2021’de gerçekleştirecek. 7 gecelik 3 Kıta programının rotasında Türkiye de bulunuyor.

Amiral gemi 3 Nisan 2021’den itibaren Türkiye’de en çok sevilen rotalardan biri olan Idyllic Ege turu ile programına devam ederek ilk yolcularını Kuşadası limanından alacak. 7 gecelik turda Atina, Rodos, Girit, Santorini, Milos ve Mikonos’u gezmek mümkün olacak.

Celestyal Experience’ın sezonda gerçekleştireceği üçüncü tur programı ise Eclectic Ege. Geçtiğimiz sezon İstanbul çıkışlı yapılması planlanan ancak pandemi nedeniyle ertelenen Eclectic Ege turunun durakları arasında yine İstanbul ve Çanakkale de yer alacak. İstanbul’un yeni açılan limanı Galataport’a yanaşacak olan Celestyal Experience, bu tur kapsamında tarihi Selanik şehri ile de buluşturacak yolcularını. Eclectic Ege turunun en sevilen destinasyonlarından biri olan Volos ve Meteora Manastırı da yine gezilip görülecek yerler arasında.

Celestyal Cruises CEO’su Chris Theophilides, ‘’Hepimiz için zorlu bir sezonu geride bırakıyoruz. Bununla birlikte, cruise seyahatinin geleceği konusunda son derece iyimseriz. Filomuza eklenmesinden memnuniyet duyduğumuz Celestyal Experience, bizim için oyunun kurallarını değiştirecek. Onu misafirlerimizle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Celestyal Experience, Celestyal Cruises’ın çağdaş, güvenilir, yenilikçi duruşunun ve samimi, sıcak misafirperverliğinin iyi donanımlı, konforlu orta ölçekli bir yolcu gemisindeki somut göstergesidir.’’dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL