Güncel

Biblio Globus 2020-2021 kış sezonu programını açıkladı

Biblio Globus 2020-2021 kış sezonu programını açıkladı

Antalya yaz operasyonunu Kasım ortasına kadar uzatmayı planlayan Biblio Globus , 1 Kasım itibarı ile de tüm kış sezonu süresince, Başkent Moskova ve  diğer büyük şehir olan  St. Petersburg’dan  olmak üzere , her gün birer uçuş ile haftalık toplam 14 Charter gerçekleştireceğini bildirdi.

Geçmiş yıllarda Antalya’ya  kesintisiz kış operasyonunu ilk başlatan  Rusya’nın önde gelen büyük tur operatörlerinden Biblio Globus’un partneri FIT Holidays , 2020 – 2021 kış sezonu için Antalya uçuşlarının planlamasını açıkladı.

Uçuşlarını, stratejik partneri olan Aeroflot’un bir kolu ROSSIYA AIRLINES ile gerçekleştiren Biblio Globus’un yaşanan pandemi dönemi süresince de Antalya’ya gerçekleştirdiği kapasite ile en çok müşteri getiren Operatörler içinde genel sıralamanın önde gelen sağlayıcısı durumuna geldiğini belirten  Fit Holidays yöneticisi Ethem Okudur, 2020/21 Kış sezonunun herhangi bir aksaklığa uğramadan başarılı geçmesi halinde  2021 yazında pozitif getirilerinin alınacağını belirtti.

Okudur, “Bu başarı, pandemi sürecinin önümüzdeki aylarda etkisinin seyahat sektörünün mevcuttan daha fazla etkilemesi ya da politik faktörlerin getirileri yanı sıra, kış sezonunda yeterli miktarda alternatifin tesisinde açık kalması ile de doğru orantılı olacaktır.” ifadelerine yer verdi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL