Güncel

Uluslararası Ekoturizm Derneği En iyileri seçiyor…

Uluslararası Ekoturizm Derneği Başkan yardımcısı, Avrupa ve Asya’dan sorumlu Başkanı  Murtaza Kalender, “16 kategoride yaklaşık beş milyon kişinin oylamaya katılarak en iyileri seçeceği “Ekoturizm Ödülleri”  başarılı çalışmaları tanıtmayı ve teşvik..

Uluslararası Ekoturizm Derneği En iyileri seçiyor…

Uluslararası Ekoturizm Derneği Başkan yardımcısı, Avrupa ve Asya’dan sorumlu Başkanı  Murtaza Kalender, “16 kategoride yaklaşık beş milyon kişinin oylamaya katılarak en iyileri seçeceği “Ekoturizm Ödülleri”  başarılı çalışmaları tanıtmayı ve teşvik etmeyi hedefliyor.” dedi.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Uluslararası Ekoturizm Derneği  1990 yılında Amerika merkezli kuruldu ve 206 ülkede 15 binden fazla aktif üyesi bulunuyor. Eko turizmde farkındalık yaratmak ve sürdürülebilir turizmi teşvik etmek, bu alanda başarılı insanları onurlandırmak amacıyla ödül töreni düzenlendiğini belirten Uluslararası Ekoturizm Başkan yardımcısı, Avrupa ve Asya’dan sorumlu Başkanı  Murtaza Kalender, “ödül törenini çok önemsiyoruz, yaklaşık 5 milyon kişinin oy kullanacağı yarışmaya ülkemizdeki turizmciler aday oldular. Eko Turizm Ödülleri için Türkiye’den katılım yapan firmalardan kayıt ücreti alınmadı” açıklamasında bulundu.

Aynı zamanda ülke tanıtımına katkı sağlayan  Ekoturizm ödüllerine katılım başvurusu 12 Ekim tarihine kadar yapılacak. Toplam 16 ayrı kategoride ödüllerin dağıtılacağı bu yarışma, Ekoturizm Destinasyonu, Ekolojik Köy, Ekoturizm Tur Programı, Mavi Bayraklı plajlar veya baraj ve nehirler, Ekoturizm dalında yer hizmeti sağlayıcıları, gezginler, fotoğrafçıların en iyilerinin seçildiği kategorileri barındırıyor.

bilgi için:  www.tiesawards.com

Mail desteği için, assist@tieseurasia.com

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL