Güncel

Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygıyla, minnetle anıyoruz

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün  “en büyük eserimdir” sözleriyle Türk milletine emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetinin 97.nci kuruluş yıldönümünü her geçen gün artan minnet, şükran duygularıyla kutluyoruz. Anadolu topraklarında bağımsızlık..

Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygıyla, minnetle anıyoruz

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün  “en büyük eserimdir” sözleriyle Türk milletine emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetinin 97.nci kuruluş yıldönümünü her geçen gün artan minnet, şükran duygularıyla kutluyoruz.

Anadolu topraklarında bağımsızlık adına yokluk ve imkansızlıklarla verilen büyük mücadeleyi, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarının, inançla ve birlik beraberlik ruhuyla kazandık. Türkiye bu mücadesiyle imkansızı başaran tarihi rol model bir ülke oldu tüm dünyada.

29 Ekim 1923 de egemenliğin kayıtsız şartsız ulusa ait olduğu, demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti Türkiye Cumhuriyet bizlere ve bizden sonrakilere emanet edildi. Sonsuza kadar Atatürk ilkelerinin izinde emanete sahip çıkacağız. Çünkü Cumhuriyet nefes almaktır, özgürlüktür, medeniyettir, bilimdir, sanattır, gelecektir, insanı yücelten en kıymetli değerdir.

Turizmhaberleri.com Ailesi ve TURGÖN ( Turizm Gönüllüleri Platformu) olarak;  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97.nci yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatan uğruna canını feda eden şehitlerimizi saygı, minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz. 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL