Güncel

THY, Sunexpress, Pegasus’tan İZMİR için ücretsiz bilet değişikliği

İzmir’de meydana gelen 6.8 şiddetindeki deprem nedeniyle THY, Pegasus ve Sunexpress Hava yolları;  İzmir kalkışlı ve varışlı rezervasyonlar için ücretsiz bilet değişikliği yapacaklarını duyurdu. turizmhaberleri.com-haber merkezi Şimdi İzmir için birlik..

THY, Sunexpress, Pegasus’tan İZMİR için ücretsiz bilet değişikliği

İzmir’de meydana gelen 6.8 şiddetindeki deprem nedeniyle THY, Pegasus ve Sunexpress Hava yolları;  İzmir kalkışlı ve varışlı rezervasyonlar için ücretsiz bilet değişikliği yapacaklarını duyurdu.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Şimdi İzmir için birlik olma zamanı. Depremin ilk anlarından itibaren ortaya çıkan birlik beraberlik, yardımlaşma ortamı bizi biz yapan en büyük özelliğimiz.  İzmir’in farkı ise iyi günde- kötü günde daima  birlik ve beraberlik içinde olması. Bölgedeki   oteller an itibariyle depremzedelere kapılarını açarken yerel yönetim ve arama kurtarma ekipleri çalışmalarını durup dinlenmeden sürdürüyor.

Havayolları da ortak hareket ederek İzmir kalkışlı ve varışlı rezervasyonu olan tüm uçuşlarda ücretsiz bilet değişikliği yapacaklarını açıkladılar.

İzmir depremi kapsamındaki ücretsiz bilet değişikliği ile ilgili  olarak Sunexpress şu açıklamada bulundu:

Değerli Misafirlerimiz,
İzmir’de gerçekleşen deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralı vatandaşlarımıza ise geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Yaşanan bu üzücü felaket nedeniyle İzmir’in havayolu olarak bu zor zamanlarda da İzmir’in yanında olmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda, en geç 4 Kasım 2020 saat 23:59 tarihli olmak kaydıyla İzmir kalkışlı ve varışlı tüm uçuşlarımıza rezervasyonu olan yolcularımıza ücretsiz rezervasyon değişikliği sunduğumuzu bildirmek isteriz.
Bilet değişiklik işlemlerinizi Müşteri Hizmetleri Merkezi’miz üzerinden yapabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizin telefon numaralarını öğrenmek için tıklayın. (444 0 797) 

 

THY ve PEGASUS Hava Yolları ise açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL