Önceki dönem Türsab Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy; Covid 19 teşhisi ile tedaviye alındığı Fulya Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakımda…  TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı olarak 22 yıl görev yapan Ulusoy’un rahatsızlığını TURGÖN Platformu’nda öğrenen seyahat acentaları, üzüntü ve geçmiş olsun dileklerini paylaşmaya devam ediyorlar.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Türsab tarihinde 22 yıllık görev süresi ile kırılması zor bir rekora imza atan Başaran Ulusoy, Türk turizminin gelişiminde önemli roller ve sorumluluklar üstlenen  duayen turizmcilerden. Turizmin bugünlere gelmesinin temel yapı taşlarından olan Ulusoy’un rahatsızlığı ve geçmiş olsun dilekleri TURGÖN-Turizm Gönüllüleri Platformu üyeleri tarafından onlarca mesajla paylaşıldı. Üzüntülerini dile getiren sektörün önde gelen Turgön Üyesi temsilciler; en kısa zamanda sağlığına kavuşması için dileklerini aktardılar.

TURGÖN Kurucu Başkanı Aydın Yaylacıklılar; Öncek Türsab Başkanı Başaran Ulusoy’a geçmiş osun dileklerini iletirken,” telefonu arayanların yoğunluğu nedeniyle kapalı. Durumunu her gün yakından takip ediyorum. Şu an sevenlerinin iyi dileklerine ve dualarına ihtiyacı var. Kendisine acil şifalar diliyorum” açıklamasında bulundu.