Güncel

Müze ve Örenyeri giriş ücretleri 1 Mayıs 2021 itibariyle revize oldu

Müze ve örenyerlerine ait giriş ücretleri ile kombine bilet ve fast-track biletlerin 01 Mayıs 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere revize edildiği TÜRSAB tarafından seyahat acentalarına duyuruldu. TÜRSAB web sitesinde..

Müze ve Örenyeri giriş ücretleri 1 Mayıs 2021 itibariyle revize oldu

Müze ve örenyerlerine ait giriş ücretleri ile kombine bilet ve fast-track biletlerin 01 Mayıs 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere revize edildiği TÜRSAB tarafından seyahat acentalarına duyuruldu.

TÜRSAB web sitesinde yayınlanan duyuruda şu bilgilere yer verildi:

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü tarafından Müze ve Örenyerleri giriş ücretine ilişkin olarak iletilen yazı aşağıda aktarılmaktadır:


‘’Bakanlığımıza bağlı müze ve örenyerlerine ilişkin Merkez Müdürlüğümüz 30.10.2020 tarih ve 221 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile ‘’Müze ve Örenyerinde Bilet ve Bilet Ürünlerinin; Tasarımı Geliştirmesi ve Satış Kanallarının Yönetimine İlişkin Kiralama’’ sözleşmesi kapsamında yer alan müze ve örenyerlerine ait giriş ücretleri ile Museum Pass kart ücretlerinin  ve 23.11.2020 tarih ve 238 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile anılan sözleşme kapsamında yer alamayan müze ve örenyerlerine ait giriş ücretleri ile kombine bilet ve fast-track biletlerin 01 Mayıs 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ekli listede belirtildiği gibi revize edilmesi uygun bulunmuştur.’’

Üyelerimizin bilgisine sunarız.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL