Güncel

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı başlıyor

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı başlıyor

“Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat” Programı EkoTürk kanalında yayına başlıyor. Medikal Turizm Derneği ve Halkbank işbirliğinde  ilki 9 Ocak Pazar günü saat 19:00-20:00 arasında gerçekleştirilecek ilk programın gündemi “Covid 19’un bugünü ve yarını”. Programın tekrarı ise 10 Ocak Pazar günü yayınlanacak

Uzun süredir farklı kanallarda büyük bir ilgi ile izlenen “Dr. Sinan İbiş’le Güzel Hayat” programı yeni yıl ile birlikte yeniden yayında. EkoTürk kanalında canlı olarak gerçekleştirilecek programı Medikal Turizm Derneği Başkanı Uzm.Dr. Sinan İbiş hazırlayıp sunuyor.  Türkiye’de Medikal Turizm, sağlık turizmi, Üçüncü yaş turizmi ve dinamikleri alanında uzun yıllar çok önemli çalışmalara imza atan  Dr. Sinan İbiş; aynı zamanda engelli bireyler, Otizm, Alzheimer konularında geliştirdiği projeler, konferans, kongre ve eğitimlerle kurum ve kuruluşları biraraya getirerek toplumsal farkındalık yaratmayı başarmıştır.

 

GÜZEL HAYAT’TA GÜNDEM: COVİD 19’un bugünü ve yarını…

 

2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgınının bugünü ve yarınını ele alınacaklarını belirten Uzm. Dr Sinan İbiş; Covid 19 gündemini Ankara Üniversitesi’nden katılacak  uzman konuklarla  değerlendireceklerini vurguladı.

“Dr. Sinan İbiş’le Güzel hayat” programının tekrarı 10 Ocak 2021 Pazar günü saat 12:00-13:00 ve 22:00-23.00 arası yayınlanacak.

Programa katılacak konuklar: 

Prof. Dr. Alpay Azap
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ABD Öğr. Üyesi
Prof. Dr. Hakan Kumbasar
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri ABD Öğr. Üyesi
Prof. Dr. Mustafa Bayar
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Yoğun Bakım ve Reanimasyon ABD Öğr. Üyesi

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL