Sağlık - Sağlık Turizmi

Beyin Sağlığı için ekran başına.. Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Canlı Yayında..

Beyin Sağlığı için ekran başına.. Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Canlı Yayında..

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı 23 Ocak Pazar günü Ekotürk TV ekranlarında  “beyin sağlığı” konusunda  uzman akademisyenleri izleyicilerle buluşturuyor. Yüzyılımızda en çok konuşulan iki konunun sağlık ve yaşam olacağına dikkat çeken  Uzm.Dr. Sinan İbiş; “ileri sağlık alanında merak edilen tüm soruları programda gündeme getiriyoruz. Bu hafta Beyin sağlığı için ekrandayız” dedi.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

“Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat” programı Ocak 2021 itibariyle Ekotürk TV ekranlarında yeniden yayına başladı. İleri sağlık alanında  Uzman Dr.Sinan İbiş’in sunumuyla yayınlanan program; konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımlarıyla dinamik bir tempoda izleyicilere hitap ediyor. Sağlığın çok yönlü olarak konuşulacağı Güzel Hayat programında ileri sağlık başlığında korunma, teşhis, tedavi, bakım yer alırken, yaşam  eğitim, kültür-turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları konuşulacak.

Beyin Sağlığı İçin Ekran Başına

Ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değerin kamuoyu ile paylaşılacağı program,  sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerde farkındalığı artırmayı hedefliyor. Her hafta canlı olarak ekrana gelen Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında; konusunda popüler akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını bulacak.

GÜZEL HAYAT’IN UZMAN KONUKLARI

Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 23 Ocak 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 3.bölüm konuklarının isimleri şöyle:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Canan Işıkay Togay,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Şükrü Çağlar,

Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof.Dr.Hülya Kayıhan

Bu haftanın konusu ise herkesi çok yakından ilgilendiren Beyin Sağlığı.

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her Cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 de ise tekrarları yayınlanacak. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL