Sağlık - Sağlık Turizmi

Organ Yetmezliği ile Organ Naklinin Bugünü ve Yarını Ekotürk TV’de…

Organ Yetmezliği ile Organ Naklinin Bugünü ve Yarını Ekotürk TV’de…

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı 30 Ocak Cumartesi günü saat 19:00 da Ekotürk TV ekranlarında “Organ Yetmezlikleri, Organ Nakli ve Yakın Gelecekte Organ Naklinin Yenilikleri” konusunda uzman konuklarını ağırlıyor.

Turizmhaberleri.com-haber merkezi

Ocak 2021 itibariyle Ekotürk TV ekranlarında yeniden yayına başlayan “Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat” programı; ileri sağlık alanında ele aldığı konu ve konuklarla fark yaratmaya devam ediyor. Her hafta canlı yayında ekrana gelen Güzel Hayat programına; konusunda öne çıkan akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzmanlar, sağlık sektörünün duayenleri,  referans kişiler katılıyor.

Uzman Dr. Sinan İbiş’in dinamik bir çizgide hazırlayıp sunduğu programda; ileri sağlık kapsamında korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam alanlarında önemli bilgiler ve çok yönlü süreçler kamuoyu ile paylaşılırken, toplumsal  farkındalığın artırılması hedefleniyor. Programda ayrıca eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları  da ele alınacak.

Pandemi ile birlikte tüm dünyanın büyük bir sınavdan geçtiğine, sağlık ve yaşama odaklandığına dikkat çeken Uzm.Dr. Sinan İbiş; “organ yetmezliği ve organ nakli  de ülkemizin en önemli konularından biri. Bu alanda topluma daha fazla bilgi aktarılarak farkındalık yaratılması gerekiyor. Alanında uzman konuklarımızla merak edilen tüm soruları  programda yanıtlayacağız” dedi.

Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 30 Ocak 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının konusu herkesi çok yakından ilgilendiren “Organ Yetmezlikleri, Organ Nakli ve Yakın Gelecekte Organ Naklinin Yenilikleri.”

Programına katılacak konukların isimleri ise şöyle:

Prof. Dr. Rüçhan Akar

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Deniz Balcı

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Acar Tüzüner

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

Doç. Dr. Burçin Ekser

Amerika’dan İndiana Üniversitesi  Tıp Fakültesi Genel Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

 Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her Cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00da ise tekrarları yayınlanacak. Yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL