Sağlık

Covid-19 Sürecinde En Çok Merak Edilenler için ekran başına

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı;  Ekotürk TV Ekranlarında izleyicilerle her hafta canlı yayında buluşuyor. Covid-19 Sürecinde En..

Covid-19 Sürecinde En Çok Merak Edilenler için ekran başına

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı;  Ekotürk TV Ekranlarında izleyicilerle her hafta canlı yayında buluşuyor. Covid-19 Sürecinde En Çok Merak Edilenler  için ekran başına…

Pandemi ile birlikte bu yüz yılımızın en çok konuşulan iki konusunun sağlık ve yaşam olacağını belirten Uzman Dr.Sinan İbiş’’in hazırlayıp sunduğu programda ileri sağlık  her yönüyle ele alınıyor,  Konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımlarıyla dinamik bir yayın akışında, sağlığın çok yönlü olarak canlı konuşulacağı Güzel Hayat programında ileri sağlık için; korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları ele alınıyor.

Uzman Dr.Sinan İbiş’ in enerjik sunumu ile ilgiyle izlenen ve kısa sürede oldukça yüksek sayıda izleyici kitlesine ulaşan program; ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değerimizi kamuoyu ile paylaşacak ve sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutacak. Her hafta canlı olarak ekrana gelen Güzel Hayat programında; konusunda popüler akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor.

COVİD 19 HAYATIMIZDA NASIL İZLER BIRAKACAK…

Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 6 Şubat 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 5.bölümünün konukları şöyle:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Yoğun Bakım ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Bayar,

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özlem Kurt Azap,

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurettin Erben

Bu haftanın konusu; herkesi çok yakından ilgilendiren Covid-19 sürecinde en çok merak edilenler ile Covid-19 hayatımızda hangi izleri bırakacak, Covid-19 mutasyonu nereye gidiyor gibi pek çok merak edilen husus masaya yatırılacak.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her Cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22:00 de ise tekrarları yayınlanacak. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL