Sağlık

Çocuk Sağlığı ve sorunları Dr. Sinan İbiş’le Güzel Hayat’ta

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin toplumu bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen “Uzman Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat” Programı 20 Şubat 2021 tarihinde Ekotürk TV Ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Bu  hafta ..

Çocuk Sağlığı ve sorunları  Dr. Sinan İbiş’le Güzel Hayat’ta

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin toplumu bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen “Uzman Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat” Programı 20 Şubat 2021 tarihinde Ekotürk TV Ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Bu  hafta  anne ve çocuk sağlığını çok yakından ilgilendiren “Çocuk Sağlığının İzlenmesi ve O Sırada Karşılaşılan Sorunlar” masaya yatırılacak.

Uzman Dr.Sinan İbiş’in sunumuyla; konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımlarıyla  sağlığın çok yönlü olarak canlı yayında konuşulan Güzel Hayat programında ileri sağlık için; korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları ele alınıyor.

2021 itibariyle yayına başlayan ve kısa sürede yüksek sayıda izleyici kitlesine ulaşan program ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değerimizi kamuoyu ile paylaşırken ve sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutuyor.  Her hafta canlı  olarak ekrana gelen Güzel Hayat programında; konusunda popüler birçok akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor olacak.

Dr. Sinan İbiş moderatörlüğünde 20 Şubat 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 7.bölüm konukları şöyle:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sevgi Başkan,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Huban Atilla,  

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Ozan Özgürsoy,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Birim Günay Kılıç  

Bu haftanın konusu; anne ve çocuk sağlığını çok yakından ilgilendiren “Çocuk Sağlığının İzlenmesi ve O Sırada Karşılaşılan Sorunlar” masaya yatırılacak.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanacak. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL