Güncel

21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü çevrimiçi kutlanıyor

21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü etkinlikleri , Covid 19 kısıtlamaları nedeniyle çevrimiçi söyleşilerle gerçekleştiriliyor.  TUREB 1 ve 2. Dönem Başkanı- ARO yönetim kurulu Üyesi A Zeki Apalı; ikisi Üniversitede..

21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü çevrimiçi kutlanıyor

21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü etkinlikleri , Covid 19 kısıtlamaları nedeniyle çevrimiçi söyleşilerle gerçekleştiriliyor.  TUREB 1 ve 2. Dönem Başkanı- ARO yönetim kurulu Üyesi A Zeki Apalı; ikisi Üniversitede olmak üzere üç ayrı çevrimiçi söyleşiye katılıyor.

Turizmhaberleri.com-haber merkezi

Pandemide hiç destek almadan zor günlerden geçen Profesyonel Turist Rehberleri, 21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü’nü COVİD 19 gölgesinde kutlamaya hazırlanıyor. Bir yanda pandemi koşulları, diğer yanda belirsiz bir sezon ve rehberlik meslek yasası’nda yeni düzenlemelerle ilgili gündemdeki gelişmeler…Bu tablo karşısında tüm etkinlikler çevrimiçi sohbetlerle gerçekleştiriliyor.

ANTALYA REHBERLER ODASI ARO’NUN KONUĞU A ZEKİ APALI

Antalya Rehberler Odası ARO tarafından 21 Şubat Pazar günü saat 21:00 de instagram canlı yayınında gerçekleştirilecek “ Salgın sürecinde meslek kuruluşlarımız ve 2121 turizmi hakkında düşünceler” konulu sohbete Turist Rehberleri Birliği TUREB 1 ve 2.dönem Başkanı, Antalya Rehberler Odası ARO Yönetim Kurulu Üyesi A Zeki Apalı katılıyor.

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ

Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin 21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü çevrimiçi etkinliğine de konuşmacı olarak katılacak olan Apalı’nın “Turist Rehberliği mesleğinde Dünya ve Türkiye’deki mevcut durum ve Gelişmeler” konulu söyleşisi saat 15-17:00 arasında Turist Rehberliği Bölümü öğrencileriyle gerçekleştirilecek.

Katılım için:  https://us02web.zoom.us/j/9966994825?pwd=UEJsRjdjWDhtQ1JsTHEyRWJaNnRSQT09

Meeting ID: 996 699 4825   Passcode: 3fGy8J

ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ

22 Şubat Pazartesi günü ise Necmettin Erbakan Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü öğrencilerine yönelik çevrim,çi etkinlikte konuşmacı olarak katılan Apalı; “Salgın ve sonrasında Turist Rehberliği mesleğinde yeni eğilimler” konusunda sunum yapacak.

Katılım linki:  https://event.webinarjam.com/register/423/pyvm6brp

Webinar tarihi: 22 Şubat 2021 Pazartesi günü  Saat: 14:00

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL