Sağlık

Covid 19 Sürecinde Ağız ve Diş Sağlığı, Ekotürk TV’de..

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları kapsamında her Cumartesi Ekotürk TV’de gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programında “Covid-19 Süreci ile Çocuklar, Erişkinler ve Yaşlılarda Ağız –..

Covid 19 Sürecinde Ağız ve Diş Sağlığı,  Ekotürk TV’de..

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları kapsamında her Cumartesi Ekotürk TV’de gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programında “Covid-19 Süreci ile Çocuklar, Erişkinler ve Yaşlılarda Ağız – Diş Sağlığı Konusunda En Çok Merak Edilenler” masaya yatırılacak.

Ekotürk TV Ekranlarında her hafta alanında uzman bilim insanları ve konukları izleyicilerle  buluşturan Dr Sinan İbiş’ile Güzel Hayat Programında; ileri sağlık için; korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları ele alınıyor.

Uzman Dr.Sinan İbiş’ in dinamik bir tempoda sunduğu ilgiyle izlenen program kısa sürede oldukça yüksek sayıda izleyici kitlesine ulaşırken ülkemizdeki sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutuyor.  Her hafta Cumartesi günü saat 1900 da Ekotürk TV’de canlı yayınla  ekrana gelen  programa; alanında öne çıkan akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzmanlar, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişiler katılıyor. İleri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm soruların cevabını bulduğu program  ayrıca pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da  tekrarı yayınlanacak. Yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de  izlenebilir.

Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 27 Şubat 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 8. bölümünün konukları;

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Mehmet Ali Kılıçarslan,

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Nurhan Özalp,

Türkiye Sağlık Hizmetleri ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) Başkanı Sağlık Bakanlığı Pandemi Bilim Kurulu Üyesi Prof.Dr.Figen Çizmeci Şenel

Bu haftanın konusu; “Covid-19 Süreci ile Çocuklarda, Erişkinlerde Ve Yaşlılarda Ağız – Diş Sağlığı Konusunda En Çok Merak Edilenler” masaya yatırılacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL