Sağlık

Covid 19 Süreci ve Çocuk Sağlığı, Dr. Sinan İbiş’le Güzel Hayat’ta

Halkbank sponsorluğunda Ekotürk TV’de gerçekleştirilen Uzm. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında 6 Mart 2021 tarihinde “Covid-19 Süreci ve Çocuklarda  Cerrahi Tedaviyi Gerektiren Kritik Sorunlar” konusu uzman konuklarla masaya yatırılıyor.  ..

Covid 19 Süreci ve Çocuk Sağlığı, Dr. Sinan İbiş’le Güzel Hayat’ta

Halkbank sponsorluğunda Ekotürk TV’de gerçekleştirilen Uzm. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında 6 Mart 2021 tarihinde Covid-19 Süreci ve Çocuklarda  Cerrahi Tedaviyi Gerektiren Kritik Sorunlar” konusu uzman konuklarla masaya yatırılıyor.  

Turizmhaberleri.com-haber merkezi

“Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat” Programı Ekotürk TV Ekranlarından canlı yayınla her Cumartesi izleyicileriyle buluşuyor. Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde Uzman Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı sağlık ve yaşam alanında ele aldığı konular ilgiyle izleniyor.

Konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımlarıyla sağlığın çok yönlü olarak konuşulduğu Güzel Hayat programında ileri sağlık için kapsamında korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konularında bilgiler aktarılacak.

Uzman Dr.Sinan İbiş’in enerjik sunumu ile ilgiyle izlenen ve kısa sürede oldukça yüksek sayıda izleyici kitlesine ulaşan bu dinamik program ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değerimizi kamuoyu ile paylaşacak ve sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutacak. Her hafta canlı olarak ekrana gelen Güzel Hayat programında; konusunda popüler birçok akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor olacak. 

Bu hafta programda “Covid-19 Süreci ile Çocuklarda Cerrahi Tedaviyi Gerektiren Kritik Sorunlar” masaya yatırılacak.

Uzm.Dr. Sinan İbiş moderatörlüğünde 6 Mart 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 9. bölüm konukları şu isimlerden oluşuyor:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Balcı,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meltem Koloğlu,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Yılmaz,

USA Miami Nakil Enstitüsü  Jackson Memorial Hastanesi Organ Nakli Kliniği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akın Tekin

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanacak. Yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler olsun.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL