Sağlık - Sağlık Turizmi

Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta en güncel sorularla Covid 19 süreci..

Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta en güncel sorularla Covid 19 süreci..

Halk Bank sponsorluğunda 13 Mart Cumartesi günü saat 19:00 da Ekotürk TV ekranlarında gerçekleştirilecek  Uzm.Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat  programının 10. bölümünde, Covid-19  ile mücadele, aşılama, mutasyon ve  yeni varyantlarla ilgili en çok merak edilen güncel sorular masaya yatırılacak.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Ocak 2021 itibariyle Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen  Uzm. Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı sağlık ve yaşam alanında birbirinden önemli konuları her hafta ele almaya devam ediyor.

Ekotürk Tv ekranlarında canlı olarak yayınlanan Uzm.Dr. Sinan İbiş’in hazırlayıp sunduğu programda konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımlarıyla  ileri sağlık, korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları ele alınıyor.

Bu hafta tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 süreci merak edilen en güncel sorularla izleyicilerle buluşacak. İlk günde beri artan büyük bir ilgiyle izlenen programı dinamik bir çerçevede sunan Dr.Sinan İbiş;  bu hafta konusunda öne çıkan akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile Covid 19 sürecini çeşitli başlıklarla değerlendirecek.

Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 12 Mart 2021 Cumartesi günü saat 19:00 da yayınlanacak Güzel Hayat Programının 10. bölümünün konukları şöyle:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Alpay Azap,

Koç  Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Önder Ergönül,

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Viroloji Bilim Dalı Başkanı  Prof.Dr.Kenan Midilli,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Halk Sağlığı Ana Bilim Öğretim Üyesi

Dünya Sağlık Örgütü Türkiye Başkanı Prof.Dr.Toker Ergüder  

Programda  Covid-19 sürecinde koronavirus ile mücadele, aşılama, mutasyon ve yeni varyantları ile en çok merak edilen güncel sorular masaya yatırılacak.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanacak. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler olsun.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL