Güncel

Didim Turizm Çalıştayı 25 Mart tarihinde başlıyor..

Didim Turizm Çalıştayı 25 Mart tarihinde başlıyor..

 8. Didim Turizm Çalıştayı” 25 Mart 2021 Perşembe günü Didim Ticaret Odası öncülüğünde gerçekleştiriliyor.  “Turizmde fırsatlar, riskler, perspektifler” ve “Turizmde Dijitalleşme” konularını ele alındığı çalıştaya  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Turizm sektörünün önde gelen temsilcileri  katılacak.

Dijital Turizm fuarlarının sonlandığı, sezonun başladığı, aşının yoğun bir şekilde uygulandığı bir dönemde gerçekleşen Didim Turizm Çalıştayında 2021 yılında Türkiye ve dünya turizminin gelişimi değerlendirilecek. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek çalıştay Didim Ticaret Odası sosyal medya hesapları ile Ege TV’den canlı yayınlanacak.  Çalıştaya https://bit.ly/3ce4IVS  linkinden kayıt yapılabiliyor.

Çalıştaya kimler katılıyor:

Açılış Konuşmalarını; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Almanya Seyahat Birliği (DRV) Başkanı Norbert Fiebig, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Didim Kaymakamı Halil Avşar, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü M. Umut Tuncer ve Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş gerçekleştirecek.

Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Baraner’in çalıştay yönetimini yapacağı panellere; SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade, TÜROB Başkanı Müberra Eresin, Bentour Reisen Almanya Genel Müdürü Songül Göktaş Rosati, Anatolity Sürdürülebilir Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı Cem Kınay, Didim Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve Alman Seyahat Birliği (DRV) Yurtdışı Komisyon Üyesi Hikmet Atilla konuşmacı, Turizm Güncel Haber Koordinatörü Savaş Daş da Moderatör olarak katılacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL