Sağlık

Diyabet gündemi Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Çağımızın en yaygın ve sinsi hastalığı  diyabet ile ilgili en çok merak edilen  güncel sorular,  20 Mart 2021 Cumartesi günü Ekotürk Tv kanalında Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında..

Diyabet gündemi Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Çağımızın en yaygın ve sinsi hastalığı  diyabet ile ilgili en çok merak edilen  güncel sorular,  20 Mart 2021 Cumartesi günü Ekotürk Tv kanalında Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında alanında uzman konukların katılımıyla yanıtlarını buluyor. 

turizmhaberleri.com-haber merkezi

 Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı her hafta  Ekotürk TV Ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.  Sağlık ve yaşmın çok yönlü olarak canlı yayınlandığı Güzel Hayat programında ileri sağlık için; korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları masaya yatırılıyor.

Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan program sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutarken, akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzmanlar, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor.

Bu hafta ağımızın sessiz pandemilerinden birisi olarak kabul edilen diyabet hastalığının bugünü ve yarını, ülkemizde ve dünyada diyabet ile ilgili adımlar değerlendirilecek.

Dr. Sinan İbiş moderatörlüğünde 20 Mart 2021 tarihinde saat 21:00 de canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 11. bölümünün konukları şöyle:

Kanada Montreal Üniversitesi Tıp Fakültesi Metabolik Hastalıklar ve Genetik ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Candan HİZEL,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Figen ŞERMET,

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinolojisi ABD Başkanı Prof.Dr.Enver ŞİMŞEK,  

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Mustafa ŞAHİN

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanacak. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL