Sağlık - Sağlık Turizmi

Özel gereksinimli çocuklarla ilgili merak edilenler Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Özel gereksinimli çocuklarla ilgili merak edilenler Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Özel gereksinimli çocuklar ve bireylerin desteklenmesi konusundaki merak edilen en güncel sorular 27 Mart Cumartesi günü Ekotürk Tv ekranlarında Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında yanıtlarını buluyor.

Turizmhaberleri.com-haber merkezi

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen Uzman Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Ekotürk TV Ekranlarında her hafta önemli konu ve alanında uzman konukları izleyicilerle buluşturuyor.

Uzman Dr.Sinan İbiş’ in enerjik sunumu ile ilgiyle izlenen program sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutarken  akademisyenler, bilim insanları, uzmanlar, sağlık sektörünün duayenler ileri sağlıkla ilgili merak edilen konular hakkında toplumu bilgilendiriyor.

Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat programının 12.bölümünde özel gereksinimli çocuklar ve bireylerin desteklenmesi kapsamında anne, baba, öğretmen, bakıcı ve kurumsal rollere yönelik merak edilen tüm sorular masaya yatırılacak.

27 Mart 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 12. bölüm konukları şöyle:

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel  Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Tevhide KARGIN,

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof.Dr.Gonca BUMİN,

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Engelliler Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. İbrahim Halil DİKEN,

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Özel  Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Birkan GÜLDENOĞLU

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanacak. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanacak. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler olsun.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL