Sağlık - Sağlık Turizmi

Kalp Sağlığına dair merak edilenler Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Kalp Sağlığına dair merak edilenler Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Ekotürk TV ekranlarında her Cumartesi canlı yayınlanan Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında; Covid-19 sürecinde kalp sağlığı, girişimsel sağlık ve çeşitli kalp sorunlarında teşhis ve korunma başta olmak üzere kalp sağlığının desteklenmesine yönelik en çok merak edilen güncel sorular masaya yatırılıyor.

Kalp Sağlığınızı desteklemek konusunda en çok merak edilen güncel sorular için ekran başına..

 Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı  Ocak 2021 yılı itibariyle Ekotürk TV Ekranlarında her hafta  izleyicileriyle buluşuyor.

Bu yüzyılımızın en çok konuşulan iki konusu sağlık ve yaşam olacak. Her yönüyle ileri ve güncel sağlık çatısı altında, Uzman Dr.Sinan İbiş’in sunumuyla; konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımlarıyla yepyeni bir dinamik  çizgide sunulan program, özgün içeriği ile büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Sağlığın çok yönlü olarak canlı yayınla konuşulacağı Güzel Hayat programında ileri ve güncel sağlık için; korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları konuşulacak ve tartışılacak.

Uzman Dr.Sinan İbiş’ in enerjik sunumu ile ilgiyle izlenen program  ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değerimizi kamuoyu ile paylaşıyor ve sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutuyor. Her hafta canlı olarak ekrana gelen Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında; konusunda popüler akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman ve referans kişiler, sağlık sektörünün duayenlerinin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor.

 

Uzman Dr. Sinan İbiş moderatörlüğünde 3 Nisan 2021 tarihinde  saat 19:00 da canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 13. bölümünün konukları;

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Bülent GÖRENEK,

Hacettepe Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Tuncay HAZIROLAN,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji ABD Öğretim Üyesi Doç.Dr.Başar CANDEMİR

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi ABD Öğretim Üyesi Doç.Dr.Serkan DURDU

Kovid-19 sürecinde kalp sağlığı ve girişimsel sağlık ile çeşitli kalp sorunlarında teşhis ve korunma başta olmak üzere kalp sağlığının desteklenmesine yönelik en çok merak edilen güncel sorular masaya yatırılacak.

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her Cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her Pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler olsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL