Güncel

Turizm sektörü Coşar Çopuroğlu için yasta….

Turizm sektörü Coşar Çopuroğlu için yasta….

Güneş Turizm Seyahat acentasının kurucu ortağı,  TÜRSAB geçmiş dönem bölge Başkanı Coşar Çopuroğlu’nun vefatı turizm sektöründe derin üzüntü yarattı. Tedavi sürecinde vefat eden Coşar Çopuroğlu, Adana ve ülkemizin turizm gelişimine büyük katkılar sağladı.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Adana ve bölgenin ilk seyahat acentalarından Güneş Turizm’in sahibi Coşar Çopuroğlu  turizm sektörüne adını büyük harflerle yazdıran duayen bir turizmci olarak hatırlanacak daima. Turizm sektörünün sevilen ve sayılan ismi  Çapuroğlu; işine gösterdiği özeni, ayrıntılardaki titizliği, turizme ve sanata olan sevgisi, girişimciliği ile  tanınıyor.

Turizmhaberleri.com ve TURGÖN Platformu Ailesi olarak Tedavi sürecinde vefat eden Coşar Çopuroğlu’na Allah’tan Rahmet, ailesine sevenlerine, turizm camiasına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

GÜNEŞ TURİZM HAKKINDA:

Güneş Turizm 8 Mayıs 1980’de A belgeli Seyahat Acentası olarak Adana’da kurulmuş bir aile şirketidir. Kurucu M.Coşar Çopuroğlu’nun asıl mesleği mimarlık olup, turizm deneyimi 45 yılı aşmıştır. Çekirdekten yetişen iki kızı da aktif olarak çalışmakta olup; Ceren Seğmen Koç Üniversitesi İşletme ve Gizem Arslan ise Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunudur. Yıllardır yaklaşık 150 ülkenin üzerine yaptığımız gezilerdeki birikim sayesinde, bizim gibi gezme tutkusu olan kişilere farklı deneyimler yaşatıyoruz. 1980’den beri aynı ofiste butik tarzda hizmet veriyoruz. Yıllara dayanan deneyimimiz ve farklı hizmet anlayışımızla yarattığımız güven bizi Türkiye’nin saygın bir acentası konumuna getirmiş olup, ülkemizin birçok farklı şehrinden konuklarımız bizimle gezmektedir. Dünyayı iyi tanıyoruz, işimizde titiz çalışıyoruz ve ayrıntılara önem veriyoruz.

 

YORUMLAR (1)

  1. İrem diyorki:

    Ailesine ve dostlarına baş sagligi ve sabirlar diliyorum.
    Ruhu şad, mekani cennet olsun. Allah rahmet eylesin.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL