Sağlık

Göz sağlığına dair tüm güncel sorular Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Halkbank sponsorluğunda Ekotürk TV kanalında 10 Nisan Cumartesi günü saat 19:00 da canlı yayınlanacak Dr Sinan İbiş ile Güzel hayat programında  göz sağlığı ve göz sağlığında temel alanlar olan Glokom,..

Göz sağlığına dair tüm güncel sorular Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Halkbank sponsorluğunda Ekotürk TV kanalında 10 Nisan Cumartesi günü saat 19:00 da canlı yayınlanacak Dr Sinan İbiş ile Güzel hayat programında  göz sağlığı ve göz sağlığında temel alanlar olan Glokom, Katarakt hastalıkları ile retina ve kornea hastalıklarında;  teşhis, tedavi, destekler ile en çok merak edilen güncel sorular masaya yatırılacak.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Göz Sağlığınızı Desteklemek Konusunda En Çok Merak Edilen Güncel Sorular İçin Ekran Başına…

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme kapsamında gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı 0cak 2021 yılından beri  Ekotürk TV Ekranlarında her hafta yine izleyicileriyle buluşuyor. Covid 19 nedeniyle yüzyılın  en çok konuşulan iki konusu sağlık ve yaşam olacak. Uzman Dr.Sinan İbiş’in sunumuyla;  ileri ve güncel sağlığın her yönüyle ele alındığı program,  konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımları ve özgün içeriği ile geniş izleyici kitlesine ulaştı.

Sağlığın çok yönlü olarak ele alındığı  Güzel Hayat programında sağlıkla ilgili korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim, turizm, politika, ekonomi, teknoloji ve küresel bakış konuları konuşuluyor.

Uzman Dr.Sinan İbiş’ in enerjik sunumu ile ilgiyle izlenen ve kısa sürede oldukça yüksek sayıda izleyici kitlesine ulaşan program ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değerimizi kamuoyu ile paylaşacak ve sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutuyor.

Her hafta canlı olarak ekrana gelen Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında; konusunda popüler birçok akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor olacak.

 Uzman Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 10 Nisan 2021 tarihinde canlı yayınla gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 14. bölüm konukları şu isimlerden oluyor:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Oya TEKELİ,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Özlem Evren KEMER,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ABD Öğretim ÜyesiProf.Dr.Sibel KADAYIFÇILAR,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sibel KOCABEYOĞLU

Programda Kovid-19 sürecinde göz sağlığı ve göz sağlığında temel alanlar olan Glokom, Katarakt hastalıkları ile retina ve kornea hastalıklarında;  teşhis, tedavi, destekler ile en çok merak edilen güncel sorular masaya yatırılacak.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler olsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL