Sağlık - Sağlık Turizmi

Epilepsi hakkında merak edilenler Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta…

Epilepsi hakkında merak edilenler Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta…

Halkbank sponsorluğunda Ekotürk TV ekranlarında yayınlanan “Uzm. Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat” Programında epilepsi hastalığı;  teşhis, tedavi, destekler ve epilepsi ile yaşam konusu uzman konukların katılımıyla ele alınıyor. Epilepsi konusunda en çok merak edilen güncel sorular için ekran başına..

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Covid 19 sürecinde sağlığın çok yönlü olarak Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınla geniş izleyici kitlesine ulaştığı Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında ileri ve güncel sağlıkla ilgili korunma, teşhis, tedavi, bakıma yönelik merak edilen sorular yanıtlarını buluyor.

 Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı 2021 yılı itibariyle her hafta Ekotürk TV Ekranlarında… Kısa sürede  yüksek sayıda izleyici kitlesine ulaşan program sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutuyor. Her hafta canlı olarak ekrana gelen Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programına, konusunda öne çıkan akademisyenler, bilim insanları, uzmanlar, sağlık sektörünün duayenleri, referans kişiler katılıyor ve  ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm soruları yanıtlıyorlar.

Uzman Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 17 Nisan 2021 tarihinde saat 19:00 da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 15. bölüm konukları şu isimlerden oluşuyor:

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji ABD Öğretim Üyesi Doç.Dr.İrem Yıldırım,

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Kürşat Bora Çarman,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri ABD Öğretim Üyesi Doç.Dr.Berker Duman 

Programda Covid-19 sürecinde epilepsi hastalığında;  teşhis, tedavi, destekler ve epilepsi ile yaşam ile en çok merak edilen güncel sorular masaya yatırılacak.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her Cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler olsun.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL