Sağlık - Sağlık Turizmi

Covid 19 sürecinde varyantların etkileri, Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Covid 19 sürecinde varyantların etkileri, Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Halkbank sponsorluğunda, Ekotürk TV’de canlı yayınlanan Uzm. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı  Covid 19 sürecinde varyantların etkileri ve pandemide en çok merak edilen soruları uzman konukların katılımıyla masaya yatırıyor.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

 2021 yılı itibariyle yayın hayatına Ekotürk TV’de canlı yayınlarla başlayan Uzm.Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat programının özellikle Covid 19 sürecine yönelik güncel bilgilendirmeleri büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı  Ekotürk TV ekranlarında her hafta izleyicileriyle buluşuyor.

Covid 19 salgını ile birlikte tüm dünyada sağlık ve yaşam en önemli gündem haline geldi.  İleri ve güncel sağlık konularının ele alındığı  Güzel hayat programı Uzm Dr.Sinan İbiş’in sunumuyla korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim,teknoloji ve küresel bakış konuları ele alınıyor.

Covid-19 Varyantları ve Pandemi Süreci Konusunda En Çok Merak Edilen Güncel Sorular İçin Ekran Başına

Her Cumartesi Ekotürk Tv ekranlarında yayınlanan  Uzm.Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında; ülkemizin önde gelen akademisyenleri,  bilim insanları, bilirkişiler, sağlık sektörünün duayenleri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular ın cevaplarını paylaşıyor.

 24 Nisan 2021 tarihinde saat 19:00 da canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 16. bölümünün konukları şu isimlerden oluşuyor:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Canan Işıkay Togay,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Akın Kaya,

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Onur Ural,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Alpay Azap

Programda Covid-19 sürecinde varyantların etkileri ve pandemi sürecinde en çok merak edilen sorular masaya yatırılacak.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. İyi seyirler olsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL