Sağlık - Sağlık Turizmi

Demans ve Alzheimer’a dair tüm cevaplar Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Demans ve Alzheimer’a dair tüm cevaplar Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Halkbank spornsorluğunda Ekotürk TV ekranlarında her Cumartesi günü canlı yayınlanan Uzm.Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı, uzman konukların katılımıyla demans ve alzheimer konusunda tüm sorular güncel yanıtlarını buluyor.

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Halkbank Sosyal Destek Servisinin  çalışmaları çerçevesinde  Halkbank sponsorluğunda 2021 yılında yayına başlayan Uzman Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının 17.bölümü 1 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00 da  Ekotürk TV’de gerçekleşecek.

Uzman Dr.Sinan İbiş’in hazırlayıp sunduğu Güzel Hayat programı konularında uzman bilim insanları ve konukların katılımları ve özgün içeriği ile  geniş izleyici kitlelerini ileri sağlık ve yaşam konularında bilgilendirmeye devam ediyor.

Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan programa ülkemizin önde gelen akademisyenleri,  bilim insanları, sağlık sektörünün duayenleri katılıyor ve  ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm soruları yanıtlıyor.

DEMANS VE ALZHIMER HAKKINDA  TÜM SORULAR YANITLARINI BULUYOR..

1 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 1900 da canlı yayında gerçekleştirilecek Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının Demans ve Alzheimer konulu 17. bölümüne katılacak  konukların isimleri şöyle:

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Haşmet HANAĞASI,

Türkiye Alzheimer Derneği Başkanı ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi (Geriatrist) Prof.Dr.Bülent SAKA,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Hakan KUMBASAR,

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Lütfiye Özlem ATAY

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL