Güncel

Dünyada en çok kaydedilen en iyi 25 Otel listesine Türkiye’den tek otel girdi.

Dünyada en çok kaydedilen en iyi 25 Otel listesine Türkiye’den tek otel girdi.

Milyonlarca üyeye sahip olan Tripadvisor 2021 ödüllerini duyurdu. Gelecek tatil planları için en beğendikleri otelleri gidilecek oteller listesine ekleyen Tripadvisor kullanıcılarının en çok kaydettiği oteller dünya listesine Türkiye’den yalnızca Antalya Lara Barut Collection girmeyi başardı.

Dünyada en çok kaydedilen en iyi 25 Otel listesi ‘‘Her gezginin listesinde üst sıralarda yer alan oteller’’ adıyla paylaşıldı.

Dünyanın en büyük seyahat platformu olan Tripadvisor, her ay 463 milyon gezgine hayatlarının en iyi seyahatini geçirmeleri için yardımcı oluyor. Dünyanın dört bir yanındaki gezginler, Tripadvisor sitesini ve uygulamasını kullanarak 8,6 milyon konaklama yeri, restoran, deneyim, hava yolu şirketi ve gemi seyahati hakkında 859 milyonu aşkın yoruma ve görüşe göz atıyor.

Milyonlarca üyeye sahip olan Tripadvisor 2021 ödüllerini duyurdu. Gelecek tatil planları için en beğendikleri otelleri gidilecek oteller listesine ekleyen Tripadvisor kullanıcılarının en çok kaydettiği oteller dünya listesine Türkiye’den yalnızca Antalya Lara Barut Collection girmeyi başardı. 25 oteli kapsayan dünya listesinde, Florida, Meksika, Endonezya, Las Vegas, Bora Bora, Londra, Maldivler, İtalya, Sinpapur, Yunanistan, Jamaika, Paris gibi popüler destinasyonlar yer alıyor.

ilgili link: https://www.tripadvisor.com.tr/TravelersChoice-Hotels-cMostSaved

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL