Sağlık - Sağlık Turizmi

Kadın Sağlığı tüm sorularıyla Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Kadın Sağlığı tüm sorularıyla Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Kadın sağlığı konusunda en çok merak edilen güncel sorular için ekran başına.. Halkbank sponsorluğunda Ekotürk TV ekranlarında  her Cumartesi saat 19:00 da canlı yayınlanan “Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat” programının 19 bölümünde Kadın sağlığı tüm yönleriyle ele alınacak .

turizmhaberleri.com-haber merkezi

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı  her Cumartesi günü saat 19:00 da  Ekotürk TV Ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Uzm. Dr.Sinan İbiş’in hazırlayıp sunduğu program konularında uzman bilim insanlarını konuk ediyor.  Özgün içeriği, dinamik sunumu ve alanında uzman konuklarıyla  büyük  izleyici kitlesine ulaşan programda sağlık, korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim   çok yönlü olarak ele alınıyor.

Her hafta canlı olarak ekrana gelen Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat programına; akademisyenler, bilim insanları, sağlık sektörünün duayenleri  katılırken en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor.

Uzm. Dr. Sinan İbiş moderatörlüğünde 22 Mayıs 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 19. bölümünün konusu kadın sağlığı olarak belirlendi. Programa katılacak konuklar ise  şu isimlerden oluşuyor:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Doğum Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Acar KOÇ,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Doğum Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem ATABEKOĞLU,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sancar BAYAR

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji ABD Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer GÜLPINAR

kadın sağlığı konusunda en çok merak edilen sorular masaya yatırılacak.

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor.  Her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da  tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL