Sağlık - Sağlık Turizmi

Böbrek sağlığına dair tüm sorular Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Böbrek sağlığına dair tüm sorular Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta..

Halk Bank sponsorluğunda her Cumartesi saat 19.00 da Ekotürk TV’de yayınlanan “Uzm. Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat”  programında böbrek sağlığı ile ilgili merak edilen tüm sorular canlı yayına  katılan uzman konuklar tarafından yanıtlanıyor.

turizmhaberleri.com-sağlık haber merkezi

Böbrek Sağlığı İçin En Çok Merak Edilenler İçin Ekran Başına…Her Cumartesi Ekotürk TV’de canlı yayınlanan Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı; akademisyenler, bilim insanları, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımıyla sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm soruları cevaplıyorlar.

Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı 2021 Ocak ayından beri Ekotürk TV Ekranlarında her hafta izleyicileriyle buluşuyor. Uzman Dr.Sinan İbiş’ in hazırayıp sunduğu program  ülkemizdeki sağlıklı yaşam ile bilgilendirme yapıyor ve ele alınan konularda  farkındalık yaratıyor.

29 Mayıs 2021 Cumartesi günü  canlı yayınla gerçekleştirilecek Uzm.Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programında böbrek sağlığı konusunda en çok merak edilen sorular masaya yatırılacak.

Programa katılacak 20. bölüm konuklarının isimleri şöyle:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nefroloji ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Kenan ATEŞ,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Nefroloji ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Mustafa ARICI

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sümer BALTACI

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir. 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL