Sağlık - Sağlık Turizmi

Uyku problemleri ve çözümler Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta…

Uyku problemleri ve çözümler Dr Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta…

Uzm Dr.Sinan İbiş ile Güzel hayat programının 21. bölümü   6 Haziran Cumartesi günü saat 19:00 da Ekotürk TV’de canlı yayında… Bu bölümde  uyku problemleri ve çözümlerini masaya yatırılıyor. Uyku Problemlerinde En Çok Merak Edilenler İçin Ekran Başına…

turizmhaberleri.com- Sağlık haberleri

Halkbank sponsorluğunda  gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı  Ekotürk TV Ekranlarında her hafta Cumartesi günü  izleyicileriyle buluşuyor. Uzman Dr.Sinan İbiş’ in aktif sunumu ile  kısa sürede oldukça yüksek sayıda izleyici kitlesine ulaşan program  sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutuyor.

Ülkemizin önde gelen  akademisyenleri, bilim insanları,  sağlık sektörünün duayenleri, her hafta canlı olarak ekrana gelen Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programına konuk oluyor ve en çok merak edilen güncel soruları yanıtlıyor

Uzman Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 6 Haziran 2021 tarihinde canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 21. bölümünde  uyku problemleri ile ilgili en çok merak edilen sorular masaya yatırılacak. Konukların isimleri ise şöyle: 

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Turan ACICAN,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Gürsel DURSUN,

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Selçuk ARSLAN,

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji ABD Öğretim Üyesi Doç.Dr.Demet İlhan ALGIN

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinde de her zaman izlenebilir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL