Sağlık - Sağlık Turizmi

Sigara ve Sağlığımıza dair herşey Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Sigara ve Sağlığımıza dair herşey Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Halkbank sponsorluğunda  Ekotürk TV ekranlarında her Cumartesi canlı yayınlanan Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı; alanında uzman bilim insanlarına sigara ve sağlığımız konusunda en çok merak edilen güncel sorular yanıtlanıyor.

İnsan sağlığı ile ilgili tüm başlıkların en güncel sorularla ele alındığı Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Halkbank sponsorluğunda Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.  Her hafta Cumartesi günü saat 19:00 da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanan Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programında Türkiye’nin önde gelen bilim insanları, akademisyenler, sağlık sektörünün duayenleri korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim konularında izleyicilerle buluşuyor, en merak edilen soruları yanıtlıyor.

 

Sigara ve Sağlığımız Konusunda En Çok Merak Edilenler İçin Ekran Başına…

Uzman Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 12 Haziran 2021 tarihinde saat 19.00 da canlı yayında gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 22. bölüm konusu sigara ve sağlığımız olarak belirlendi.

Programa katılacak konuklarının isimleri şöyle: 

Sağlık Bilimiler Üniversitesi Halk Sağlığı ABD Öğretim Üyesi ve Dünya Sağlık Örgütü Türkiye Temsilcisi Prof.Dr.Toker ERGÜDER,

Hacettepe Üniversitesi Halk Sağlığı ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Hilal ÖZCEBE,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Elif ŞEN,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Aile Hekimliği  Kliniği ve Sigara Bırakma Polikliniği Sorumlusu Doç.Dr.Tijen ŞENGEZER

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinden izlenebilir.

Abone olmak ve izlemek için linki tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UCsmnQCIK7qzY4xcnXHmahKw  

Stop smoking concept fist destroying cigarette packet

 

.  

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL