Sağlık - Sağlık Turizmi

Sindirim Sistemi Sağlığımız, Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Sindirim Sistemi Sağlığımız, Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat’ta

Halkbank sponsorluğunda Ekotürk TV’de  her Cumartesi canlı yayınlanan insan sağlığı ile ilgili tüm başlıkların uzman konuklarla ele alındığı Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı’nda sindirim sistemi sağlığı konusunda en güncel sorular yanıtlarını buluyor. 

turizmhaberleri.com-Sağlık haber merkezi

Halkbank Sosyal Destek Servisinin insanları ve kurumları bilgilendirme çalışmaları kapsamında, Halkbank  sponsorluğunda gerçekleştirilen Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Ekotürk TV Ekranlarında her hafta  izleyicileriyle buluşuyor.

Her hafta Cumartesi günü saat 19:00 da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanan Uzman Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programında Türkiye’nin önde gelen bilim insanları, akademisyenler, sağlık sektörünün duayenleri korunma, teşhis, tedavi, bakım, yaşam, eğitim konularında izleyicilerle buluşuyor, en merak edilen soruları yanıtlıyor.

Sindirim Sistemi Sağlığı Konusunda En Çok Merak Edilenler İçin Ekran Başına..

Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan program  sağlıkla ilgili çok yönlü süreçlerin farkındalığına ışık tutuyor. Her hafta canlı olarak ekrana gelen Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programında; konusunda popüler birçok akademisyenler, bilim insanları, bilirkişiler, uzman kişiler, sağlık sektörünün duayenleri ve referans kişilerin katılımı ile ileri sağlıkla ilgili en çok merak edilen tüm sorular cevaplarını buluyor olacak.

Uzman Dr.Sinan İbiş moderatörlüğünde 19 Haziran 2021 tarihinde saat 19:00 da canlı yayın olarak gerçekleştirilecek Güzel Hayat Programının 23. bölümün konusu Sindirim Sistemi Sağlığı olarak belirlendi. Sindirim Sistemi Sağlığı ile ilgili en çok merak edilen sorular masaya yatırılacak.Programa katılacak konuklarının isimleri ise şöyle:

Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji BD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Cihan YURTAYDIN,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Ethem GEÇİM,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD Öğretim Üyesi Prof.Dr.Deniz BALCI,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD Öğretim Üyesi Doç.Dr.Akın Fırat KOCAAY 

Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat programı her cumartesi saat 19.00’da Ekotürk TV ekranlarında canlı yayınlanıyor. Ayrıca her pazar günü saat 12.00 ve saat 22.00 da ise tekrarları yayınlanıyor. Ayrıca yayınlar Youtube Drsinanibis adresinden izlenebilir.

Abone olmak ve izlemek için tıklayınız:

https://www.youtube.com/channel/UCsmnQCIK7qzY4xcnXHmahKw

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL