Güncel

Güzel işler başardık ama bana müsaade…!

Güzel işler başardık ama bana müsaade…!

Kesintisiz yayın hayatının 20.nci yılında olduklarını belirten turizmhaberleri.com Genel Yayın Yönetmeni Nilgün Atar; “İnternet turizm basınınında ilk günden itibaren tamamen gönüllülük esasına dayanan yayın çizgimizle farklı ve rol model bir yapıdayız. Yapacak daha da çok iş var ama bir süre çalışmalarıma ara vererek  izine ayrılıyorum.” dedi.

NİLGÜN ATAR

Tam 20 yıl olmuş turizm haberciliğinde. Dile kolay. Hiç ara vermeden 7/24 çalışmışız. Hem de sektörden maddi manevi hiçbir destek almadan, kimseye sırtını dayamadan, kimseye şirin görünmeye çalışmadan, yeri geldiğinde herkesi karşına alacak cesarette bir yayın hayatı..

Beyin ve kalp gücü, insan ve memleket sevgisiyle 20 yılı yakalayan  bir yapılanmadan bahsediyorum.

Kimine göre gönüllü çılgınlık, kimine göre Donkişot’luk, kimine göre azmin zaferi…

Güzel işler çıkardık, sektör sorunlarının çözümüne yönelik binlerce habere imza attık, şehirlere tanıtım dosyaları açtık, Anadolu’nun bağrında sesini duyuramayan turizmcilerin sesi olduk, turizmci kadınlara daima öncelik verdik Turizm Aynası’nda…

Değerli dostum, yol arkadaşım, ortağım, TURGÖN (Turizm Gönüllüleri Platformu) kurucu Başkanı, gazetemizin kurucu imtiyaz sahibi Aydın Yaylacıklılar ve yazarlarımız ile turizm haberciliğinde pek çok yeniliğin öncüsü olduk. Turizm basınına  ve sektöre ÇEVRECİ bir yayın anlayışı getirdik. Gittiğimiz her organizasyonda haber rekoru kırdık.  Yeni yazarlar yarattık.

Ödüller aldık, ödüller verdik. Hayal ettik, gerçekleştirdik.

Muhteşem anılar var, çok güzel insanlar tanıdım, birlikte başarılı işler yaptık, çok üzüldüğüm, çok kızdığım, çok öfkelendiğim anlar da oldu.

Yapacak daha da çok iş var ama müsaadenizle bir süre izine çıkıyorum.

Sağlıkla, sevgiyle, dostlukla kalın.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (4)

 1. İrem Goulding diyorki:

  Cok sevgili Nilgün Hanim sizsiz öksüz kalacak Turizmhaberlerimiz. Birgün süresiz izine ayrilacaginizi hic düşünmedim, bana cok dokundu bu ayrilik ve umarim gecici olur cünkü metinde yazmadiginiz ama hep bizlerin yanimizda olup, çalişmalarimiza destek verdiniz. Sizsiz olmaz turizmhaberlerimiz. Saglikli ve huzurlu gunlerde hep birlikte olmak dilegimle.

 2. Ömür Kahraman diyorki:

  Nilgün Hanımcığım,
  Beni yazmaya teşvik eden, yanlış yaptığımda tatlı dille uyaran, daha iyi olmam için emek harcayan hayatımdaki önemli kadın…
  Turizm sektörünün her kesimi tarafından sevilen, üreten güzel yüreklisi…
  Tatiliniz çok uzun sürmesin. Özletmeyin kendinizi…
  Sizi çok seviyorum.

 3. AYŞE NUR YILMAZER ARSAN SEYAHAT MERKEZİ diyorki:

  Nilgüncüğüm, haberlerini özlemle arıyor olacağım, sevgili arkadaşım. Yazında anlattığın tüm desteği, Anadolu’da turizmci bir kadın olarak bana ve meslektaşlarıma, koşulsuz ve sevgiyle, her daim verdin, çok teşekkür ederiz. Yolun, kalbindeki o muhteşem sevgiyle hep aydınlansın.Seni sevgiyle ve özlemle kucaklıyorum.

 4. Serdar Taştanoğlu diyorki:

  Yeni yazarlara el veriyorum. Bir okur ve kültür gönüllüsü olarak yaptığınız hizmetlere şükranlarımı sunuyorum.Sevgi ve saygılarımla

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL