Dünya

Turizm Sektörünün Sessiz Kahramanları Ödül Aldı

Turizm Sektörünün Sessiz Kahramanları Ödül Aldı

“Londra Turizm Ödülleri” 2022 kapsamında düzenlenen ödül töreninde,

Turizm ve Seyahat Endüstrisinin İsimsiz Kahramanlarına  Ödül Verildi.

London & Partners’ın ev sahipliğinde düzenlenen London Tourism Awards 2022, Londra’nın turizm ve seyahat endüstrisini iki yıl aradan sonra ilk kez tek çatı altında bir araya getirdi

Londra Guildhall’daki etkinlik, turizm profesyonellerini ve işletmeleri onurlandırdı.

Turizm liderleri, London & Partners’ın ev sahipliğinde düzenlenen 2022 Londra Turizm Ödülleri için  Guildhall’da bir araya geldi. Ödül töreni Londra’nın turizm sektörünü iki yıl aradan sonra ilk kez tek çatı altında buluşturdu.

10 kategoriden  biri olan,

“İsimsiz Kahraman” ödülünü kazanan  Hilton London Metropole’den Neeshal (Nish) Jeewon gibi son 12 ayda harika işler çıkaranlar kutlandı.

Sokağa çıkma yasağı başladığında, Nish, OpenKitchen ile birlikte çalışıp, kaliteli, besleyici yemekler satın almak ve pişirmek için mücadele eden ihtiyaç sahibi yerel halka gıda tedarik etti. Nish, her hafta ihtiyacı olanlara dağıtımı için  kutuları paketledi ve etiketledi. Bugüne kadar, Felix Projesi ile ortaklaşa 50.000’den fazla yemek teslim edildi. Bunun yanı sıra, Nish,
Down Sendromu Derneği ile birlikte çalışıyor.

Turizm işletmeleri bu  ödüller ile büyük takdir ve beğeni topladı.

Barbican Center, 2027 yılına kadar net -karbon-  sıfıra ulaşmak için genel hedefleri doğrultusunda çalışarak, işlerinin her alanında sürdürülebilirliğe geniş kapsamlı bağlılıkları nedeniyle “Etik, Sorumlu ve Sürdürülebilir Turizm”  ödülünü kazandı.

Hackney Wick’te bir kanal üzerinde yüzen bir restoran olan Barge East, lezzetli menüsüyle hem “Taste of England” ödülü’nü kazanarak hem de gıda dağıtımına  yardım etme çalışmaları nedeniyle “Dayanıklılık ve İnovasyon” ödülü’nü alarak gecenin büyük kazananı oldu. Barge East, pandemi sırasında kendilerinin de yaşadıkları zorluklara rağmen, gıda bankalarına yardım etmek ve çocuklara ücretsiz yemek sağlamak için de çalıştı.

Belirlenen kategorilere layık görülenler ve ödül alanlar otomatik olarak Ulusal VisitEngland Mükemmellik Ödülleri’ne yönlendirilecek. (London & Partners)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL