Dünya

Jennifer Lopez, Turizmde. Gemi Seyahatlerinde Eğlenceden Sorumlu Olacak.

Jennifer Lopez, Turizmde. Gemi Seyahatlerinde Eğlenceden Sorumlu Olacak.

 

Richard Branson tarafından kurulan  Virgin Voyages, uluslararası film ve müzik süperstarı Jennifer Lopez ile ortaklığını duyurdu.

Lopez:  “Sanatsal ruhum ve sosyal görevim, ilham vermek ve eğlendirmek” dedi. “Bütün bu nitelikleri bir ortaklık ve işbirliği içinde birleştirme fırsatını yakalamış olmam benim için heyecan verici.”

Şirket, “açık denizlerde seyahatin geleceğini şekillendirmelerine” yardımcı olması  için oyuncu, şarkıcı ve iş kadınını gemiye aldı. Basın açıklamasına göre, film ve müzik süperstarı şirkete yatırımcı, eğlence ve yaşam tarzı sorumlusu olarak katılıyor.

Jennifer tarafından  hazırlanan; esenlik ve zindeliğe vurgu yapan ve eğlence içeren projeler, 2022’de piyasaya sürülecek.

Jennifer,  yolcuların “şimdiye kadarki en destansı tatili” yaşamalarını sağlamak için masaya yeni fikirler getirmenin yanı sıra, sağlıklı yaşama odaklanacak.

Virgin Voyages, anlaşma gereği gemide yalnızca JLo Beauty markasını  tanıtacak ve Jennifer’ın ürünlerini ilk kez açık denizlere çıkaracak.

Görünen o ki, Jennifer Lopez, Richard Branson ve Virgin Voyages’in geleceğe dair birlikte büyük planları var. (Daily Mail)

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL