Emlak

Dünyaca Ünlü Otel Markasından Glampingler

Dünyaca Ünlü Otel Markasından Glampingler

Dünyaca ünlü otel markasından Glampingler ve Ağaç Evler

Pebblebrook Hotel Trust, portföyündeki otelleri misafir talebini karşılamak üzere yenilemek için milyonlar harcayarak bir yıl daha geçirmeyi planlarken, bir yandan alternatif konaklama alanlarını da keşfetmeye devam ediyor.

Pebblebrook Başkanı, CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Jon Bortz, ağaç evleri ve diğer alternatif konaklama yerlerini tesislerine ekleme konseptinin, Pebblebrook’un konuklarına sunduğu misafirperverliği nasıl geliştirdiğiyle bağlantılı olduğunu söyledi.

Bortz: “Müşteriyi ve tüm deneyimsel seyahat fikrini takip ediyoruz, bu yüzden çok sayıda bağımsız, benzersiz deneyimsel özelliğimiz var. Şirket, tatil beldelerini geleneksel golf ve spa merkezlerinden daha aktif tatil deneyimlerine dönüştürdü.”

Bortz; şirketin California’daki Chaminade Resort & Spa’nın bir konferans merkezi olarak inşa edildiğini ve yaklaşık 300 dönüm olduğunu söyledi. Şirket, ağaç evler, kulübeler, villalar ve glamping ünitelerini içeren tesis için bir master plana sahip. Tesisin arazisinde ayrıca kızılçamlar da bulunuyor, bu nedenle master planda ağaçların arasında bir düğün mekanı da yer alıyor. Tesisin çevresinde ayrıca bir zip hattının yanı sıra bisiklet parkurları da olacak. Son 10 ila 12 yıl içinde daha fazla eğitim çevrimiçi hale geldiğinden, Pebblebrook daha fazla eğlence odaklı, deneyimsel bir tatil köyüne dönüştürüldü.

Bortz: “İnsanlar eğlenmek istiyor ve yeni bir şeyler yapmak istiyorlar ve hayatın anlamı da bu”

Bortz, Pebblebrook’un Skamania’nın  çevresinde ek 200 ünite için planlar hazırladığını söyledi. Üç yeni ağaç evin yanı sıra, beş glamping, lux bir rekreasyon alanı, kabinler, çadırlar, villalar ve çiftlik evleri için bir alan olacak.

Glamping alanları için çadırlar bir platform üzerinde yer alacak, mobilyalı tam bir yatak odası, bireysel banyolar ve şömineler bulunacak. (costtar)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL