Güncel

EVDEN ÇALIŞAN SEYAHAT DANIŞMANI 130.000 £ DEĞERİNDE REZERVASYON YAPTI 

EVDEN ÇALIŞAN SEYAHAT DANIŞMANI 130.000 £ DEĞERİNDE REZERVASYON YAPTI 

EVDEN ÇALIŞAN SEYAHAT DANIŞMANI 130.000 £ DEĞERİNDE REZERVASYON YAPTI 

Evden çalışan bir seyahat danışmanı, 130.000 £ bedelinde, şimdiye kadarki en büyük’ ​​rezervasyonunu yaptı ve aynı müşterilerden şimdiden 110,000 £ değerinde başka bir rezervasyon daha aldı.

Hays Travel’ın bireysel seyahat danışmanı Jane Johns, 130.000 sterlinlik rezervasyon yaptığı günün, onun için “şimdiye kadarki en iyi günü” olduğunu söyledi.

Aynı geniş aileden 11 kişilik rezervasyon, Nisan 2023’te Florida’ya yapılacak, Manchester’dan business class uçuşları, Disney’s Polynesian Village Resort, Walt Disney World Resort ve Universal Orlando Resort tema parkları gibi yerler içeriyor.

Johns: “Hala kafamı toparlayamıyorum. Rezervasyonu aldıktan sonra günlerce bu konuyu sayıkladım.”

Johns rezervasyonu, kişisel hizmet ve ayrıntılara gösterdiği özenin bir sonucu olarak aldı

Zaten eski bir okul arkadaşı olan aile üyesi için tatil rezervasyonu yapıyordu, ancak babası oğlunun aldığı hizmeti görünce, onun aracılığıyla rezervasyon yapmaya karar verdi.

Johns: “Covid kartlarına yardımdan, güvenlikten geçip havalimanındaki dinlenme salonlarına geçip geçmediklerini kontrol etmeleri için mesaj atmaya kadar bir çok konuda destek oldum.

‘Müşteriler uzaktayken bana mesaj atabilmeleri için her zaman telefonun ucundayım.’

‘1.000 sterlinlik veya 130.000 sterlinlik rezervasyon için de aynı hizmeti vermeye çalışıyorum.’

Babası, otelle konuşmak da dahil olmak üzere, oğlu için yaptığım her şeyi gördü ve benim aracılığımla rezervasyon yaptırmaya karar verdi.”

Hays için üç yıl kendi hesabına çalışan ve daha önce 24 yıl boyunca Thomas Cook’ta çalışan Johns; aynı aileden, Ekim ayında Dubai için 110.000 sterlinlik bir rezervasyon da dahil olmak üzere, başka rezervasyonlar da aldığını söyledi. (TravelWeekly)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL