SEYAHAT ACENTALARINA ÖZEL FİYATLAR İLE “BOSPHORUS DINNER CRUISE”

SEYAHAT ACENTALARINA ÖZEL FİYATLAR İLE “BOSPHORUS DINNER CRUISE”

Sosyal Medyada ve Avrupa basınında,  “Türkiye’de yapılacak şeyler” listesinde her geçen gün  yükselerek 10’uncu sıraya yerleşen “Bosphorus Dinner Cruise” etkinliği yabancı ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor.

 

Misafirler ücretsiz olarak Otellerden alınıp Otellere bırakılıyorlar
Bosphorus Dinner & Show Cruise adı ile İstanbul Boğazında gemi ve teknelerde gerçekleştirilen etkinlikte; Türk Gecesi Gösterisi, Showlar, Animasyonlar, Folklor gösterileri, ve Oryantal Showlar, DJ / Dans performansı sunulurken dilerseniz Alkol içeren menü yada Alkolsüz menü  ile lezzet içeren akşam yemeği eşliğinde unutulmaz saatler yaşayabiliyorsunuz. Etkinlik kapsamında Otellerden ücretsiz olarak alınan misafirler yine gece sonunda otellerine ücretsiz olarak bırakılıyor.

 

İstanbul’a gelen ziyaretçilerin yapılacaklar listesinde ilk 5’ten hiç düşmeyen etkinliğe olan talep sıcakların artması ve sezonun yoğun geçmesi ile ilgi odağı haline geldi.

Haftanın yarısından itibaren haftasonu için “Stop Sale” duyurusu yapmak zorunda kalıyoruz.
Bosphorus Dinner  & Show Cruise  satışı gerçekleştiren Grup Talepleri  firması :  “Pandemi ile ara verdiğimiz Yemekli ve Eğlenceli Boğaz turları şimdi sanki Pandemi hiç yaşanmamışçasına her gece dolu dolu geçiyor. Hafta sonları için Perşembe gününden itibaren doluyoruz ve ilgi her defasında artıyor. Sezon nedeni ile Boğaz Turlarımıza  katılmak isteyen Seyahat Acentelerinin ve misafirlerin rezervasyonlarını son ana bırakmamaları gerekiyor.” açıklaması yaptı.

 

Fiyatların yıllardır aynı olduğunu ancak bu yıl artan maliyetler ve girdiler nedeni ile Limitsiz Alkollü Menülerde 5 Euro’luk ilave bir artışa gitmek zorunda kaldıklarını ileten GrupTalepleri.com yetkilileri buna rağmen halen İstanbul’da karşılığı tam olarak alınabilecek nadir etkinliklerden biri olması nedeni ile ilginin hiç eksilmeden arttığını belirtiler.

“Grup Talepleri” firması Boğaz Turu Yemekli Eğlence etkinliğini “Seyahat Acentelerine özel toptan fiyatlar ile” sunduklarını ve Otel’den-Otel’e bir hizmet ile hem Seyahat Acentelerinin, hem de Misafirlerinin İstanbul’dan mutlu anılar ile ayrılmalarından son derece memnun olduklarını ifade ettiler.

 

 

Bosphorus Dinner Cruise talepleriniz için GrupTalepleri.com web sitesinden ya da 0 850 30 777 66 veya 0 530 016 15 16 numaralı Whatsapp ve Telefon hatlarından ayrıca destek@gruptalepleri.com e-posta adreslerinden detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL