Cruise Güncel

MARSHALL ADALARI BANDIRALI “RİVİERA”, ANTALYA’YA 490 TURİST GETİRDİ

MARSHALL ADALARI BANDIRALI “RİVİERA”, ANTALYA’YA 490 TURİST GETİRDİ

QTerminals Antalya, son olarak Marshall Adaları bandıralı “Riviera” adlı lüks yolcu gemisine ev sahipliği yaptı.

ANTALYA- Türkiye’nin önde gelen ticari yük ve kruvaziyer limanı QTerminals Antalya, yaz boyunca dünyanın birçok ülkesinden gelen kruvaziyer gemilerini ağırlamaya devam ediyor. QTerminals Antalya, son olarak Marshall Adaları bandıralı “Riviera” adlı lüks yolcu gemisine ev sahipliği yaptı. 

riviera,-antalya’.jpgDünyanın birçok noktasından gelen kruvaziyer gemilerini ağırlayan QTerminals Antalya’nın son misafiri Marshall Adaları bandralı Riviera adlı lüks yolcu gemisi oldu. 2012 yılında inşası tamamlanan gemi 240 metre boyunda ve 32m genişliğinde.  Ağırlıklı USA ve UK uyruklu turistlerden oluşan 490 yolcusu ve 772 mürettabatı ile Riviera, Limassol’a devam edecek.

Sezonun başlaması ile birlikte daha önce dünyaca ünlü kruvaziyer gemilerinden olan Emerald Azzurra, Spirit of Adventure, Silver Siprit, Seven Seas Explorer,Nautica, Blue Sapphire  ve Club Med 2’ye ev sahipliği yapan QTerminals Antalya, yaz boyunca dünyanın birçok noktasından gelen kruvaziyer gemilerini ve turistleri ağırlamaya devam edecek.

QTerminals Hakkında:

QTerminals Antalya, toplam 370 metre uzunluğunda iki kruvaziyer iskelesi, bin 830 metrekare yolcu terminali ve kruvaziyer yolcularına hizmet veren 990 metrekare bagaj alanına sahip. Yılda yaklaşık 200 bin yolcuya ev sahipliği yapan QTerminals Antalya’da; yolcu gemilerine kılavuzluk, römorkörcülük, palamar, barınma, güvenlik, temiz su temini ve atık toplama hizmetlerinin yanı sıra bagaj işlemleri de dahil olmak üzere tam terminal hizmetleri sunuluyor.
Haber kaynağı (türkiyeturizm)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL