Seyahat Acentaları TÜRSAB

FİRUZ BAĞLIKAYA’NIN TOPLANTIDAN 41 YILLIK ACENTEYİ KOVMA TALİMATI

FİRUZ BAĞLIKAYA’NIN TOPLANTIDAN 41 YILLIK ACENTEYİ KOVMA TALİMATI

 

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya destek verdiği adayın toplantısında 41 yıllık acente Tamgör Turizm’in sahibi Orhan Değirmenci’nin salondan çıkarılması için talimat verdi.

 

İSTANBUL- TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, destek verdiği Türsab Asya BTK Başkan adayı Murat Güleryüz’ün toplantısında 41 yıllık acente ve önceki dönemlerde TÜRSAB yönetimlerinde görev alan Tamgör Turizm’in sahibi Orhan Değirmenci’nin salondan çıkarılması için talimat verdi. Orhan Değirmenci şikayeti üzerine kendisine Firuz Bağlıkaya’nın “Onları ben gönderdim” dediğini belirterek “Vay be başkana bak üyesini salondan attırmak için adam göndermeye başlamış. Eee başkan bunun genel kurulu da var. Orada eteğimizdeki taşları dökeriz. Üyeden oy alana kadar yalvar-yakar seçilince üyeyi hakir gör. Öyle bir dünya yok” diye yazdı.

Turizmci Orhan Değirmenci’ nin whatsapp hesabından yazdığı duyuruyu siz okurlarımız ile paylaşıyoruz..

Arkadaşlar merhaba,

Bugün 26/10 tarihinde yapılacak seçimde aday olan Murat Güleryüz kardeşimizin Asya BTK adaylığı için verdiği kahvaltı vardı. Bizi şirket telefonumuzdan arayarak davet ettiler biz de icabet etti

Kahvaltımızı edip masada konuşmacıları beklerken yanıma Mesut Kanat ve avanesinden bir delikanlı geldi. Eğilip “siz davetli listesinde yoksunuz sizi kim çağırdı” dedi. Biz de telefon ile davet edildiğimizi ve arayan kişinin ismini verdik. Biz de öyle biri yok diye geçiştirmeye çalıştılar.

Biz ısrarcı olunca baktım Mesut Kanat dahil 4 kişi oldular. Akılları sıra güç gösterisi yapıyorlar. Ben de toplantının TÜRSAB’a ait olduğunu ve üye olduğumdan gelebileceğimi söyledim. Toplantının Murat Güleryüz tarafından düzenlendiğini ısrarla söylediler. Bu arada Mesut Kanat’a sen TÜRSAB’ın maaşlı elemanısın üyeye karşı saygılı olmasını bildirdim. Cevabı; “bugün izin günüm” dedi. 🙂 İnşallah bundan sonra mesai saatleri içinde kendisini birilerinin peşinde teşrifatçılık yaparken görürüm. Beni dışarı çıkarmak için savunması da sen burayı provake etmeye geldin diye ithamda da bulundu.

Bu işin birinci kısmı idi. Durumu Davut, Çetin, Gürkan, Hamdi dahil çok kişiye anlattım. Hepsi üzüldüklerini bildirdiler. Hatta BTK başkan adayı Murat bile olur mu ağabey otur yerine misafirimizsin deyip sakinleştirmeye çalıştı. Masama giderken başkanı başka bir masada gördüm, davetten gitmemiz için adam gönderildiği söyledim. Bundan haberiniz var mı dedim. Başkandan bomba cevap: “ONLARI BEN GÖNDERDİM” vay be başkana bak üyesini salondan attırmak için adam göndermeye başlamış. Eee başkan bunun genel kurulu da var. Orada eteğimizdeki taşları dökeriz. Üyeden oy alana kadar yalvar-yakar seçilince üyeyi hakir gör. Öyle bir dünya yok.
Malum tartışmalardan dolayı şekerimiz biraz yükseldi. Bu nedenle bu günlük bu kadar. Devam edeceğim ki herkes kime neden oy vereceğini kendi kendine sorgulasın.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL